64462 - KKDE NZM MEMU
StationRouteArrivalDepartureHalt TimeDistanceJourney Day
kurukshetra jn (KKDE) 1 Starting 05:35:00 0 Min 0 Km 1
amin railway station (AMIN) 1 05:43:00 05:44:00 1 Min 9 Km 1
nilokheri (NLKR) 1 05:53:00 05:54:00 1 Min 17 Km 1
taraori (TRR) 1 05:58:00 05:59:00 1 Min 21 Km 1
bhaini khurd (BZK) 1 06:04:00 06:05:00 1 Min 26 Km 1
karnal (KUN) 1 06:12:00 06:13:00 1 Min 33 Km 1
bazida jatan (BZJT) 1 06:24:00 06:25:00 1 Min 43 Km 1
gharaunda (GRA) 1 06:33:00 06:34:00 1 Min 51 Km 1
kohand (KFU) 1 06:39:00 06:40:00 1 Min 56 Km 1
babarpur (BBDE) 1 06:45:00 06:46:00 1 Min 61 Km 1
panipat jn (PNP) 1 06:58:00 07:00:00 2 Min 67 Km 1
diwana (DWNA) 1 07:08:00 07:09:00 1 Min 76 Km 1
samalkha (SMK) 1 07:18:00 07:19:00 1 Min 84 Km 1
bhodwal majri (BDMJ) 1 07:26:00 07:27:00 1 Min 91 Km 1
ganaur (GNU) 1 07:31:00 07:32:00 1 Min 97 Km 1
rajlu garhi (RUG) 1 07:37:00 07:38:00 1 Min 101 Km 1
sandal kalan (SLKN) 1 07:43:00 07:44:00 1 Min 104 Km 1
sonipat (SNP) 1 07:53:00 07:54:00 1 Min 113 Km 1
haranakalan (HNN) 1 08:01:00 08:02:00 1 Min 118 Km 1
rathdhana (RDDE) 1 08:08:00 08:09:00 1 Min 123 Km 1
narela (NUR) 1 08:15:00 08:16:00 1 Min 130 Km 1
holambi kalan (HUK) 1 08:22:00 08:23:00 1 Min 135 Km 1
khera kalan rd (KHKN) 1 08:28:00 08:29:00 1 Min 139 Km 1
badli (BHD) 1 08:34:00 08:35:00 1 Min 142 Km 1
adrsh ngr delhi (ANDI) 1 08:42:00 08:43:00 1 Min 147 Km 1
delhi azadpur (DAZ) 1 08:47:00 08:48:00 1 Min 148 Km 1
subzi mandi (SZM) 1 09:03:00 09:04:00 1 Min 153 Km 1
new delhi (NDLS) 1 09:23:00 09:25:00 2 Min 157 Km 1
tilak bridge (TKJ) 1 09:33:00 09:34:00 1 Min 160 Km 1
h nizamuddin (NZM) 1 09:50:00 Ends 0 Min 164 Km 1

cartier panthere replica watches breitling diamond bezel mens watch replica watch platinum watch rolex panerai luminor marina 40mm review fake watches breitling ab0110 replica certified breitling service centers audemars piguet replica watches womens hublot replica watches tag heuer link calibre 5 rolex replica breitling list titan ladies watches replica watch hublot laferrari winding tank louis cartier price swiss replica watches